Lisa Larson figurin Charlotta
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LISA LARSON, "Charlotta", ur "ABC Flickor" (1958-1973), figurin, Gustavsberg,stengods, delvis glaserad, signerad Charlotta LL samt etikett, höjd ca 16 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, möjligen tillverkningsdefekt i botten
916932
Päivämäärä:
2021-05-18