Herrebetjänt
2021-05-18
916930
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt, med byxpress, lackat lövträ, höjd ca 100 cm
Några större repor, bruks och åldersrelaterat slitage