Yves Saint Laurent skärp Chr Dior kuvertväska
Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
YVES SAINT LAURENT, skärp, flätat, rostfärgat, 1970/80-tal, längd 96 cm, CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, brunt skinn, spänne med bokstäverna CD vit- och gulmetall, invändigt märkt Christian Dior, Made in France, 25x17 cm
Väska med bruksslitage (märken)
916916
2021-05-17