Fåtölj 1900-talets andra hälft
2021-05-17
916753
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJ, svart skinnklädsel, kromad stomme, sitthöjd ca 36 cm, rygghöjd 82 cm
Bruksslitage