Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL RYD (1883-1958): Stenbrott, monogramsignerad och daterad CR 19, olja på pannå, ca 34x43,5 cm
Mindre torrsprickor
916734
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här