Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 2000-tal, i form av glödlampa, kupa av klarglas, total höjd ca 100, diameter 40 cm
Smärre slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
916678
2021-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här