Taklampa 1940-tal
Avslutad
2021-05-18
916677
| Klubbat belopp | 550 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1940-tal, metallstomme, kupor av glas, 5 st ljuspunkter, höjd ca 44 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen