Oidentifierad konstnär olja på duk
2021-05-18
916673
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, hamnmotiv, signerad och daterad, ca 63x44 cm