Marianne Ågren, oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Landskap, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 64x76 cm
Kuntoraportti
916660
Päivämäärä:
2021-05-18