Fåtölj
2021-05-17
916605
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, bonad björk, nitad grönklädsel, sitthöjd 37 cm
Fläckar, slitage