Collier olikfärgade odlade sötvattenspärlor
2021-05-21
916467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COLLIER, 5 st., odlade barocka olikfärgade sötvattenspärlor, avslutas med dobbar, (lås saknas), längd 46-48 cm, etui medföljer
Pärlor med slitage, sprickor och skador, naturliga tillväxtmärken