Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
FOLKE PERSSON (1905-1964): "Atelje, konsthögskolan", olja på duk, signerad och daterad 1929, 68 x 39 cm.
Små nålhål, dåligt uppspänd duk.
916367
2021-05-21