Edition Argent Carl F. Christiansen bricka
2021-05-23
916362
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 500 SEK |
CARL F. CHRISTIANSEN, bricka, sterlingsilver, jakaranda, märkt 925, sterling, Denmark, bladhölstrade hänklar med inläggning av jakaranda, längd 53, bredd 35 cm, vikt ca 1322 gram.
PROVENIENS: Göran ´GeKå´ Karlsson, GK Ullared
Smärre bruksslitage