Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MONICA BACKSTRÖM (född 1939): Vas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda M Backström 49100, etikettmärkt, glas, höjd ca 33 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre repor
916263
2021-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner