Bordsspegel mässing
2021-05-23
916202
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSSPEGEL, mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 44, diameter 33 cm
Smärre slitage