Ljuskrona 1900-tal
2021-05-17
916193
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, en ljuspunkt, behängd med glasprismor, totalhöjd ca 67 cm
Slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen