Åke Sander
2021-05-23
916130
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÅKE SANDER (född 1958): "Fjällbäck", olja på duk, signerad och daterad 96, 60,5 x 60,5 cm.