Bengt Fransson oljemålning
2021-05-13
916024
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Promenerande par, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 19x24 cm