Armring broschnål kedja 14 k guld
2021-05-20
915998
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARMRING, BROSCHNÅL, med odlad saltvattenspärla, KEDJA, 14 k guld, total vikt ca 13,5 g
Armring med bucklor och skador samt saknar lås