Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Ziegler Bakhtiari, Farrokh Shahr, Chahar Mahal va Bakhtiari provinsen, semiantik, ca 336x109 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, lagning
915960
2021-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner