Matta figuralt motiv
2021-05-19
915949
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, figuralt motiv med kattdjur, ca 300x200 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis nötning och fransskador