Thure Wallner, oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
THURE WALLNER (1888-1965): Svanar vid vatten, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 33 x 17 cm
Kuntoraportti
Otydlig signatur
915926
Päivämäärä:
2021-05-29