Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): motiv med Kråkor, signerad Mosse St-L, akvarell och gouache, bildmått ca 20,5 x 17,5 cm
Ej examinerad ur ram.
915910
2021-05-29