Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANITA KLEIN (född 1960): Sittande modell, silkscreen, signerad, daterad 12 och numrerad 71/30, bildstorlek 39,5 x 30 cm.
Zustandsbeschreibung
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
915900
2021-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner