Trumpet Vincent Bach Stradivarius modell 37

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRUMPET, Vincent Bach, Stradivarius modell 37, ca 1981 märkt vid ventil med serienummer ML 186653, medföljer 2 munstycken samt originallåda med tillbehör, bl.a. notställ, metronom m.m, längd på trumpeten ca 54 cm

2 mindre bucklor vid klockstycke, bruksslitage, slitage kring krom

915858

2021-05-13