Ring silver 1940-tal
2021-05-19
915850
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, silver, 1940-tal, carréslipade blå stenar fasettslipade pastestenar, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 12 g
Stenar med hack och visst slitage