Klubbat för:
7 000 SEK
9 000 SEK
W.A. BOLIN, ring, 18 k guld, fantasislipad ametist, sidodekorer av totalt 18 små åttkantslipade diamanter, Stockholm 1945, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 13 g
Ametist med nagg och repor
915830
2021-05-19