Klubbat för:
6 600 SEK
5 000 SEK
OLLE BAERTLING (Sverige, 1911-1981): Komposition, färgserigrafi, signerad, daterad 1949-68, numrerad 100/300, bladstorlek 29 x 19 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
915828
2021-05-23