Slagbord 17/1800-tal
2021-05-12
915804
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, höjd ca 75, 139x11, total längd 165 cm
Brukslitage, smärre skador, renoverat kompletterat