Klubbat för:
19 000 SEK
15 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nature Morte au Grand Oiseau´´, signerad med blyerts och numrerad 16/50, färgetsning och akvatint, 1968, ca 22x16,5 cm
915787
2021-05-13