Serveringsvagn i ek ca 1960-tal
2021-05-13
915739
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, ca 1960-tal, stomme av ek, på hjul, höjd ca 53, 72x41 cm
Bruksslitage