Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN WIBERG (född 1944): "Fartygsstäv", monogramsignerad JW, samt a tergo signerad Jan Wiberg, olja på duk, 128x100 cm
915550
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här