Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS PER ANDERSSON (född 1946), eget tryck, signerad och daterad H Per Andersson 1981, No 5, bladmått ca 86 x 70 cm.
Ej examinerad ur ram. Med dedikation
915462
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här