Golvlampa 1960-tal
2021-05-12
915412
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, teak, detaljer i mässing, total höjd inkl skärm ca 150 cm
Mindre spricka, smärre ytskador