Skålar Japan
2021-05-17
915395
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
SKÅLAR, 2 st, porslin, Japan, 1800/1900-tal, figurscener, porslin, diameter 18 respektive 20 cm
Färgrepa, Satsuma-skål med fotringsnagg