OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2021-05-13
915361
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinna i fåtölj, signerad samt numrerad, färglitografi, ca 26x23 cm
Ej examinerad ur ram