Skulptur Japan 1900-tal
2021-05-15
915359
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, Japan, 1900-tal, skuret trä, sittande man, tvådelad, total höjd 19,5 cm.
Något slitage.