Edition Argent Wiwen Nilsson serveringsspade
2021-05-23
915281
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIWEN NILSSON, serveringsspade, silver, Anders Nilsson Lund 1963, längd ca 18 cm, vikt ca 45 g
Bruksslitage, mindre repor, obetydlig buckla på bladdelens kant