Golvlampa
2021-05-14
915248
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talet mitt, tvåarmad, mahognyfaner, metallskärmar, höjd ca 175 cm
Bruksslitage, senare skärmar