Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WIWEN NILSSON, punchbägare, 6 st, sterlingsilver, stämplad Anders Nilsson Lund 1964, 1965, 1972, 1973, 1974, höjd ca 6,5 cm, totalvikt ca 485 gram
Smärre bruksslitage
915246
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här