Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, glasskivor, flaskställ, höjd 69, 68x41 cm
Förgyllning med slitage
915220
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här