Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
HERMAN FOGELIN (1947-2020), Komposition, handkolorerat screentryck, signerad och daterad 2000, bladstorlek ca 41 x 37 cm.
inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
915120
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här