Serveringsvagn
2021-05-23
915088
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, glasskivor, på hjultrissor, höjd 62, diameter 54 cm
Bruksslitage