Bokhylla
2021-05-14
914702
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1930/40-tal, med 3 flyttbara hyllplan, fanér i betsad björk, höjd ca 123,5 samt 126x31 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage