Silver
2021-05-16
914638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SILVER, 7 delar, 1800-tal respektive 1900-tal, lockask, Charles Asprey & Charles Asprey junior, London, 1886, saltkar, druvtång, saltsked med trähandtag, bägare, bägare Sverige 1800-tal, samt tårtspade med blad i vitmetall, längd 3-27 cm, total vikt exklusive glas 303 g
Bruksslitage, bucklor.