Klubbat för:
2 000 SEK
1 800 SEK
ARNE JACOBSEN, taklampa, AJ Royal -pendel, vitlackerad plåt, Louis Poulsen, diameter ca 37 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage, några mindre ytrepor
914540
2021-05-14