Ring 18 k guld
2021-05-12
914337
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k guld, hästskoform med grön sten samt några rosenslipade diamanter, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 4,6 g
Flertalet rosenstenar saknas, grön sten med slitage och repor