Arne Norell soffa
Klubbat för:
9 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ARNE NORELL, soffa, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 165 cm
Kuntoraportti
Några skinnbitar bytta, bruks och åldersrelaterat slitage, senare ben
914278
Päivämäärä:
2021-05-16