Piedestal med förvaring
2021-05-10
914275
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 19/2000-tal, med förvaring, motiv med musiktema, bl.a. Beatles, höjd ca 155, 24x24 cm
Smärre slitage