Klubbat för:
5 000 SEK
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 7 delar, 1900-talets andra hälft, Grythyttan, 4 bryggeristolar samt 3 karmstolar modell A2, sitthöjd ca 45 cm
Proveniens: Historiska museet, Rosengården
Slitage
914240
2021-05-10